Інші види спорту

У Дрогобицькій громаді стартують відкриті тренування із різних видів спорту під відкритим небом

У Дрогобицькій громаді стартують відкриті тренування із різних видів спорту під відкритим небом

Час літніх канікул – один з найулюбленіших періодів дітей. Позаду напружений рік навчання та чимало планів на літо. Щоб канікулярний період промайнув з користю та активностями, відділ фізичної культури та спорту ДМР у співпраці із спортивними федераціями міста, ініціюють цикл відкритих тренувань для школярів Дрогобицької громади на різних локаціях міста.

На практиці це означатиме лиш одне – на дітей чекатиме низка цікавих занять із відомими тренерами та успішними спортсменами міста, знайомство з ними та корисні поради і тренування від них.

Як розповіла керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – перше відкрите тренування відбудеться уже 16 червня на футбольному майданчику ДЮСШ із штучним покриттям. Це буде тренування із акройоги та хортингу. Заняття стартуватиме об 11:00 год. На тренування запрошують усіх зацікавлених школярів громади. Із собою слід прихопити спортивний зручний одяг та взуття.

Оксана Сотрихіна зазначає – період літа слід використовувати з користю, а для дитячого організму найкращими друзями є не гаджети, а фізичні тренування, активності та вправи на свіжому повітрі.

Повний графік відкритих спортивних занять в канікулярний період для школярів громади буде оприлюднено на сайті ДМР, а також на сайтах шкіл міста.

Що важливо, заняття будуть проходити як в Дрогобичі, Стебнику так і по селах Дрогобицької громади. Загалом, тренування передбачені із таких видів спорту:

– хортингу;
– акройоги;
– карате кіокушинкай;
– вільної боротьби;
– ушу;
– таеквондо;
– боксу.

Школярів закликають зголошуватись та бути активними.

Голос Сокальщини на GoogleNews