Борчині зі Львова вибороли повний комплект медалей на Чемпіонаті України з вільної боротьби

В Києві на чемпіонаті України з вільної боротьби тривають фінальні сутички. Вже завершили боротьбу дві львівські борчині, які пробилися до фіналу.

У категорії до 55 кг золоту нагороду виборола Олександра Хоменець. У фіналі вихованка СДЮСШОР “Спартаківець” з Дрогобича та Львівського фахового коледжу спорту (тренери – Орест Скобельський та Андрій Бирка) з рахунком 4:2 перемогла дніпрянку Анастасію Кравченко.

А перед нею срібну медаль у вазі до 50 кг здобула Яна Сорока. У фіналі наша спортсменка поступилася Тетяні Профілатовій з Донеччини – 2:10.

У змаганні жінок у Львівщини ще одна “бронза”. В категорії до 68 кг у “бронзовому фіналі” зустрілися дві представниці Львівщини – Оксана Чудик і Манола Скобельська. З рахунком 8:0 перемогла Чудик і стала бронзовою медаліскою чемпіонату України.

Чекаємо також на фінал у вазі до 125 кг серед чоловіків, у якому наш Юрій Ідзінський посперечається за “золото” з харків’янином Данилом Картавим.