Чемпіони Сокальщини з мініфутболу – СК “Воля” (Поториця)

В спортивному залі оздоровчого комплексу «Ровесник» 29 січня відбулись заключні матчі чемпіонату Сокальського району з мініфутболу. В них взяли участь 34 колективи. Змагання проходили в спортивних залах шкіл міст Сокаля, Великих Мостів та сіл Перетоки і Тартаків. В фінальній частині змагань в боротьбі за третє місце силами помірялись футзалісти ФСК «Буг» (смт. Жвирка) та СК «ВолКом» (с. Волиця). Перемогу з рахунком 4:2 святкували жвирківські спортсмени.

Першу сходинку п’єдесталу виборювали минулорічні учасники фіналу – команди СК «Воля» (с. Поториця) та ФК «Діброва». Зустріч проходила в гострій безкомпромісній боротьбі. Першими відзначились поторицькі футзалісти, через три хвилини команда с. Діброви встановила рівновагу. Протягом наступних дванадцяти хвилин поторицькі спортсмени провели у ворота суперника три м’ячі, і лише за дві хвилини до закінчення зустрічі команда с. Діброви спромоглася забити ще один гол.

Отже, остаточний рахунок – 4:2. СК «Воля» с. Поториця (на фото) взяла реванш за минулий рік і стала чемпіоном району з мініфутболу, ФК «Діброва» – другий.

Кращим гравцем чемпіонату визнано Петра Якимчука, йому вручено приз. Командиучасники фіналу нагороджені кубками, судді Степан Чоп та Степан Баштик – медалями за об’єктивне суддівство.

Ігор РАТИНЧУК, голова федерації футболу Сокальщини.