Інші види спорту

Чемпіонками України з біатлону серед дівчат стали спортсменки з Яворівщини

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» на Сколівщині триває чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Участь у ньому бере й збірна команда Львівщини.

Наших біатлоністів тренують Андрій Іващишин, Роман Полюга, Олег Патласов та Софія Ясенич. Про це повідомляють у Львівській ОДА.

Так у суботу, 13 березня, відбулися індивідуальні гонки серед дівчат.

Серед представниць середньої вікової групи на дистанції 7,5 км вихованка Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новояворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи «Янатар» Олена Городна виборола титул чемпіонки України, а серед молодшої вікової групи на дистанції 6 км срібною призеркою стала ще одна представниця Львівщини Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 10 км п’ятою фінішувала Оксана Климак.

Сьогодні ж, 15 березня, відбувся мас-старт.

Серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км Олена Городна виборола ІІ місце, серед молодшої вікової групи на такій же дистанції чемпіонкою стала Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 7,5 км у десятку найкращих увійшла Оксана Климак, яка фінішувала дев’ятою.

Нагадаємо, раніше на цих змаганнях Олена Городна стала віцечемпіонкою України серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км, а Вікторія Ясенич виборола 3 місце серед молодшої вікової групи на дистанції 5 км. Завтра, 16 березня, дівчата та юнаки позмагаються у змішаних естафетах.