Інші види спорту

Черлідерка Анастасія Малошенко з Львівщини – володарка міжнародного Кубку ICU

Престижний міжнародний турнір – Кубок ICU (Міжнародного черліденгового союзу) відбувся в Орландо (США) 29 квітня. Там змагалися спортсмени з 13 країн: Хорватії, Угорщини, Пуерто-Рико, Швейцарії, Колумбії, Ізраїлю, Монголії, Австралії, Філіппін, Італії, Грузії, Еквадору та України.

Дует львів’янки Анастасії Малошенко та Єлизавети Тимофєєвої став найсильнішим з 16 пар у категорії. Друге місце здобули черлідерки з Еквадору, а замкнути трійку найсильніших хорватки.

Ще один український дует – Катерина Карпова та Аріна Мораренко посів четверте місце.

«Нагадаємо, що в Орландо напередодні Кубку ICU відбувся ще й чемпіонат світу з черліденгу. Там дует Малошенко й Тимофєєвої посів друге місце, поступаючись бронзовим медалісткам менше, ніж на бал. І це був найкращий результат серед усіх учасниць з Європи», – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.