Гандболістки львівської “Галичанки” – у чвертьфіналі Європейського кубку

Сьогодні 17 січня у львівському Палаці спорту “Галичина” завершився повторний матч 1/8 фіналу Європейського Кубка ЄГФ між місцевою “Галичанкою” і “Вікторією-Берестіє” з Бреста (Республіка Білорусь)

Про радісну новину повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області

Сьогодні, як і вчора у першому матчі, коли підопічні Віталія Андронова здобули вольову перемогу з рахунком 32:26, тріумфували гандболістки львівської “Галичанки”. Вже після першого тайму вони створили собі комфортну перевагу (16:9), а в другому спокійно довели гру до перемоги – 29:16.

Таким чином, львів’янки, які за домовленістю з білоруською командою, дві гри проводили у Львові, здобули путівку у чвертьфінал Кубка ЄГФ. Вітаємо гравців, тренерський склад команди і керівництво клубу з історичною перемогою і бажаємо успішного виступу надалі!

Світлина: Євгеній Кравс