Хортингісти з Дрогобиччини вибороли 10 золотих медалей на Чемпіонаті України

23-25 лютого в місті Мукачево Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з хортингу у розділах «Сутичка» та «Показовий виступ».

У змаганнях взяло участь 315 спортсменів із 12 регіонів України: Київ, Київська область, Чернігівська область, Закарпатська, Запорізька, Рівненська, Львівська, Полтавська, Миколаївська, Волинська, Черкаська та Харківська області. Дрогобиччину у складі збірної Львівської області представляли команди «Галицькі Леви» Дрогобицького осередку хортингу та «Сокіл» Трускавецького осередку хортингу.

У підсумку змагань в напруженій боротьбі спортсмени Дрогобиччини вибороли 10 золотих медалей у розділі «Показовий виступ». В категорії «10-11 років індивідуальний виступ» чемпіоном України став Владислав Каралюс. В категорії «12-13 років пари» дебютували і стали переможцями Данило Сорокін та Іван Сафонов. В категорії «Команда» чемпіонами України-2024 стали Дарина Кандур, Тимофій Кандур, Дмитро Криворука, Арсен Каралюс, Вероніка Ткачук («Галицькі Леви», тренер Денис Іваницький). В категорії «14-15 років змішані пари» золото вибороли Анастасія Явна та Данило Рябак («Сокіл», тренер Ірина Циган).