Інші види спорту

У Дрогобицькій громаді стартували відкриті тренування із різних видів спорту для школярів

Канікули – один з найулюбленіших періодів дітей. Попереду майже три місяці безтурботного літа: ігри з друзями, поїздки, табори.

Щоб канікулярний період для школярів промайнув з користю та активностями, відділ фізичної культури та спорту ДМР у співпраці із спортивними федераціями міста та відділом освіти, ініціювали цикл відкритих тренувань для учнів Дрогобицької громади на різних локаціях міста Котермака.

Перше відкрите тренування із хортингу відбулось 16 червня на території ДЮСШ імені І.Боберського на футбольному полі із штучним покриттям. Хортинг є національним бойовим мистецтвом, який зародився в Україні та несе свою назву від слова Хортиця. З кожним роком цей вид спорту здобуває все більше прихильності серед учнів та молоді, тож його лави поповнюють нові і нові спортсмени.

Цими вихідними тренування з хортингу згуртувало до активностей юних спортсменів, у яких сучасне бойове мистецтво викладає керівник Дрогобицького осередку хортингу Денис Іваницький. Також на тренування завітало чимало учнів із шкіл громади міста, які прийшли спробувати себе у цьому цікавому виді спорту. Дитячі починання підтримали батьки та класні керівники.

Як зазначає керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – період літа слід використовувати з користю, а для дитячого організму найкращими друзями є не гаджети, а фізичні тренування, активності та вправи на свіжому повітрі. Тож дітей громади закликають не ігнорувати відкриті тренування із різних видів спорту, а активно долучатися.

Загалом, відкриті тренування передбачені з таких видів спорту:

– хортинг,
– акройога,
– карате кіокушинкай,
– вільна боротьба,
– ушу,
– таеквондо,
– бокс.

Згідно графіку проведення відкритих тренувань найближче заняття відбудеться 17 червня о 16:00 год. із карате кіокушинкай. Тренування пройде на базі спортивного майданчику зі штучним покриттям Гімназії № 17.

20 червня – відбудеться заняття із карате кіокушинкай, спортивний клуб «Боривітер», Ліцей № 1, о 16.00.

23 червня – акройога, Дрогобицький осередок хортингу, Амфітеатр, парк на вул. Івана Франка, о 11.00.

25 червня – ушу, ДЮСШ ім. Боберського, о 16.00.

Голос Сокальщини на GoogleNews