Львів’яни у складі збірної України на етапі Кубка світу з санного спорту у Німеччині здобули шосте місце

Сьогодні, 6 грудня, в німецькому Альтенберзі завершився другий в сезоні 2020-2021 етап Кубка світу з санного спорту, участь у якому взяли п’ятеро львів’ян. Найкраще наші виступили в заключному номері програми – командній естафеті, замкнувши чільну шістку найсильніших збірних світу.

В цьому виді змагань Україну представляли: львів’янка Олега Смага, Андрій Мандзій (Тернопільщина) і львівський екіпаж Ігор Стахів/Андрій Лисецький. А переможцями етапу стали італійці.

Сьогодні також змагалися чоловіки в одномісних санках. Львів’янин Антон Дукач провалив першу спробу і в підсумку став лише 30-м. Причому в другому заїзді він фінішував 10-м, але занадто багато було змарновано перед тим.

А напередодні змагалися жінки в одномісних санках і чоловічі екіпажі на санках-двійках. Олена Смага посіла 24-е місце, а два наші екіпажі фінішували по сусідству в турнірнірній таблиці. Ігор Стахів/Андрій Лисецький стали 17-ми, а Ігор Гой (Тернопільська область)/Ростислав Левкович (Львівська область) – 18-ми.

Додамо, що старшим тренером нашої збірної є львів’янин Тарас Гарцула, допомагають йому також львів’яни Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.