Львів’янин виборов «бронзу» на чемпіонаті світу з біатлону та лижних перегонів

Львівський спортсмен Павло Баль здобув третє місце на чемпіонаті світу з біатлону та лижних перегонів.

З 21 по 29 січня у шведському Естерсунді триває чемпіонат світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У другий змагальний день львів’янин Павло Баль здобув для України бронзову медаль у лижних гонках на 18 км.

Загалом на цьому змаганні Львів представляють двоє титулованих спортсменів: Василь Кравчук та Павло Баль.

Довідка

Павло Баль – дворазовий чемпіон світу. 2022 року Павло у норвезькому Ліллегаммері здобув золоту медаль на чемпіонаті світу у змаганнях з біатлону в індивідуальній гонці на 12,5 км. Ще одна золота медаль Павла – у лижних гонках. Павло Баль у команді разом з Людмилою Ляшенко та Тарасом Радьом посів перше місце у змішаній мікс-естафеті 4 Х 2,5 км.