Інші види спорту

Львівська ОДА виборола срібло спарингу друзів

У Палаці спорту «Галичина» у суботу відбувся  Спаринг друзів. Це турнір, який Асоціація футзалу Львівщини організувала для тих, хто зазвичай по той бік спорту: у костюмах, сесійних залах чи управлінських кабінетах. 

Команда Львівської ОДА спершу зустрілась із представниками Львівської міської ради. Матч завершився з рахунком 3:2 на нашу користь.

Фінальний поєдинок ЛОДА з Львівською асоціацією футболу завершився з рахунком 3:3 в основному часі, проте за серією пенальті перемогу вибороли представники асоціації футболу.

«Найкраща команда – та, яку об’єднують не тільки спільні конкретні завдання, а й цінності та захоплення. Для нас спорт це своєрідний стиль життя, важливо його не тільки менеджерити, а й тестувати на власному досвіді. На запрошення Асоціації футзал вже випробували, чекаємо й інших дружніх змагань», – розповідає керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Окрім працівників управління, у команді також змагались представники департаменту економічної політики та департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Бронзовоми призерами змагань стали організатори турніру, представники Асоціації футзалу Львівщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews