Інші види спорту

Лижники-паралімпійці Львівщини – на п’єдесталі чемпіонату України

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що в селі Яворів, завершився чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху, який тривав з 14 по 16 лютого. На цих змаганнях наш спортсмен Ярослав Гульоватий виборов срібну нагороду у спринті.

Від 16 лютого на цій базі триває чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед людей з ураженням опорно-рухового апарату. Павло Баль уже виборов золоту нагороду, а Василь Кравчук – бронзову в перегонах на 5 км. Змагання триватимуть до 18 лютого.

«Нагадаємо, що недавно в Італії завершилися два етапи Кубка світу, на яких виступали наші паралижники Павло Баль та Василь Кравчук. Там на двох вони завоювали вісім медалей. Тішить, що наші спортсмени сильні і на всеукраїнському рівні, і на світовому,» – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Усі троє спортсменів представляють Львівський регіональний центр «Інваспорт». Тренером Ярослава Гульоватого і Василя Кравчука є Володимир Любіжанін, а наставником Павла Баля – Богдан Добранський.

До речі, Павло Баль є героєм однієї з серій циклу фільмів «Повернення», який реалізували у межах проєкту управління «Ліга Нескорених». У фільмі розповідають про повернення до повноцінного життя після травми через реабілітацію спортом. Випуск про Павла можете переглянути тут:

Голос Сокальщини на GoogleNews