Інші види спорту

Майже 600 мільйонів гривень – на фізичну культуру та спорт

Через війну українці переживають великий стрес і страх за себе та своїх близьких. У цих умовах важливо підтримувати фізичну активність, яка допомагає бути сильнішим і здоровішим.

Мешканці області та тимчасово-переміщені особи можуть займатися у спортивних секціях та спеціалізованих спортивних майданчиках.

У цьому році в місцевих бюджетах області на фізичну культуру і спорт заплановано 598 млн гривень.

Найбільша питома частка видатків галузі, а це 62% або 372 млн грн припадає на спортивні школи, в яких займається понад 25 тисяч дітей шкільного віку, підтримку організацій фізкультурно-спортивної спрямованості 13% або 80 млн грн, розвиток спортивної інфраструктури – 15% або 93 млн грн, навчально-тренувальні збори і змагання – 4% або 27 млн гривень.

За шість неповних місяців освоєно близько 160 млн гривень. Видатки обласного бюджету становлять 48 млн грн, бюджетів Львівської територіальної громади – 46 млн грн, Дрогобицької – майже 9 млн грн, Червоноградської – 8 млн грн, Стрийської – 6 млн грн, Бориславської та Золочівської – 4 млн грн та 2 млн грн відповідно.

Спортивних занять дуже багато, і кожен може знайти серед них те, що буде до вподоби. Найголовніше пам’ятати, що спорт надає сили, можливість протистояти стресові допомагає бути здоровішим і сильнішим. Нам усім зараз це дуже потрібно!

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.