Інші види спорту

На чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате спортсмени Львівщини вибороли 21 нагороду

У Болгарії сьогодні, 7 листопада, завершується чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед молоді, юніорів, юнаків у розділах куміте, ката, командні ката. За нагороди на чемпіонаті боролись 502 спортсмени з 22 країн.

Національна збірна України була представлена 79 атлетами, в тому числі 34 спортсмени з Львівщини. Нашу область на змаганнях представляли спортсмени Львівської обласної федерації кіокушинкай карате та Спортивного клубу кіокушинкай карате «Канку».

За підсумками змагань національна збірна команда посіла друге загальнокомандне місце, здобувши 40 медалей: 8 золотих, 12 срібних та 20 бронзових.  Зокрема 21 нагороду вдалось вибороти спортсменам Львівщини.

Найвищу сходинку п’єдесталу двічі вдалось вибороти Анастасії Пришляк. Спортсменка стала чемпіонкою у розділах куміте та ката серед молоді у ваговій категорії до 50 кг. Титул чемпіонки Європи також виборола Йордана Жданюк у розділі ката серед юнаків. Вона також стала срібною призеркою у куміте у ваговій категорії 50 кг.

Віцечемпіонкою у розділі ката серед юніорів також стала Вікторія Яців, а серед молоді у куміте та ката – Мар‘яна Чабан.

У командному ката серед молоді срібло для України вибороли Анастасія Пришляк, Мар’яна Чабан та Олександр Петренко. А в командному ката серед юніорів — Ольга Колодій, Анастасія Ковальчук, Йордана Жданюк та Єлизавета Адамчук.

У командному ката серед юніорів представники Львівщини Роман Мазурки, Вікторія Яців, Анна Кравчук вибороли бронзу. Третю сходинку п‘єдесталу також посіли Богдан Сподарик у розділі куміте серед кадетів, Данило Скровач у розділі куміте серед кадетів, Іванна Тіцька у куміте серед кадеток, Володимир Одинцов у розділі куміте серед молоді, Андріана Чабан у розділі куміте серед молоді, Ольга Продіус у розділі куміте серед молоді до 60 кг.

Дві бронзові медалі виборов Олександр Петренко –  у розділі куміте серед молоді до 70 кг та у розділі ката. Максим Гвоздецький виборов бронзу у розділі куміте серед юнаків до 50 кг, а Ярослав Пулє у розділі ката серед юніорів до 60 кг. Бронзу також виборов Марк Біргес у розділі куміте серед юнаків до 75 кг.

Нагадаємо, відбірковий на ці змагання чемпіонат України відбувся на початку жовтня у Львові.