Інші види спорту

На Львівщині завершився районний етап змагань Всеукраїнської шкільної Ліги

Закінчився третій, районний, етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Нагадаємо, що це наймасштабніші змагання для школярів, які залучають учнів 4-9 класів. Команди визначають найсильніших у п’ять етапів. Уже відбулися шкільний, територіальний та районний етапи, а попереду – обласний та всеукраїнський.

У третьому етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» взяли участь 326 команд-учасників з баскетболу, волейболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування, а це – понад 4596 дітей.

🔸Волейбол об’єднав 59 команд дівчат (708 дітей) та 68 команд юнаків (816 учасників).
🔸У баскетболі виступили 27 команд дівчат (432 учасниці), та 48 команд юнаків (768 дітей).
🔸Футзал зібрав 68 команд (816 дітей).
🔸Спортивне орієнтування зібрало 22 команди (264 учасники).
🔸У черліденгу визначали найсильніших 33 команди (792 дитини).

«Я брав участь у змаганнях з баскетболу, наша школа посіла перше місце. Суперники були всі сильні, але ми готувалися й тренувалися. В нас грає десятеро людей, ми ділимося на команди і граємо 5 на 5 під керівництвом вчителя. Чекаємо обласного етапу й прагнемо теж перемогти. Дуже подобаються мені “Пліч-о-пліч”, кожна школа хоче виграти. На майданчику у нас напружена атмосфера, але між собою стосунки – дружні. На третьому етапі потоваришували з учнями з інших шкіл», – розповідає учень 10 класу Мостиського ЗЗСО №2 І-ІІІ ст. Назар Крупа.

Найбільш спортивними є школярі Мостиської школи №2 та Сокальської школи №2, школи у Поморянській територіальній громаді, Ходорівської школи №2, Червоноградської гімназії №12, Дрогобицього ліцею №1 імені Івана Франка.

«Дітям дуже сподобалася сама кольористика грамот, дипломів, банерів. Це яскраво, цікаво. Музичний супровід драйвовий, відчувалася енерія», – зазначає Тарас Білий, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Новояворівської міської ради.

«З 14 травня розпочинається четвертий, обласний етап проєкту. У цій частині змагань візьмуть участь переможці районного етапу з п’яти видів спорту, семи дисциплін. Окрім цих команд, за право представляти Львівщину на всеукраїнському фіналі позмагаються сім команд зі Львова.

У планах – залучити 54 команди з баскетболу, волейболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування, а це понад 800 дітей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews