Інші види спорту

Відбулася фінальна гра з волейболу

13 червня у ДЮСШ "Соколяни" відбулася фінальна гра з волейболу за звання чемпіона Львівщини сезону 2014-2015 рр. між командами "Сокіл" (Сокаль) "Барком" (Львів). Суддя національної категорії Віталій Яцик зі Львова викликав на площадку гравців. Звучить Державний гімн, проходить представлення команд і розпочинається гра.

За підтримки великої кількості шанувальників, "Соколу" вдається виграти першу партію  25:18. Другу ведуть гравці "Баркому" (18:14). На подачу виходить Артем Капелусь: чотири "ейси" і на табло вже рахунок 18:18. У подальшому ініціатива переходить до сокальчан, і в підсумку друга партія за ними  2:0. Третю легко виграє "Сокіл". В загальному 3:0 приносить команді чемпіонство.

Секретар федерації волейболу області Віталій Яцик вручив команді кубок, грамоту, гравцям медалі чемпіонів. Ними нагороджені: президент волейбольного клубу "Сокіл" Микола Пасько, тренер Роман Новацький, Стас Зелінський, Артем Капелусь, Михайло Середа, Тарас Пашкуцький, Сергій Пащенко, Богдан Прихідько, Юрій Глушко, Андрій Ваврук, Сергій Луцик, спонсор команди Ігор Плечінь, голова районної ради Ігор Дацюк. Всіх їх бачите на цій світлині, правда, на ній відсутній Андрій Ганіткевич, який захищає Україну в зоні АТО.

Вдячний Романові Монастирському та Ігореві Трісці за допомогу, яку вони надають волейбольному клубові "Сокіл".

У 2015-ому минає 90 років з часу заснування сокальської відбиванки (волейболу), святкування пройдуть у жовтні-листопаді, про що повідомимо додатково. Дякую шанувальникам волейболу, які підтримували "Сокіл" впродовж сезону.

Роман НОВАЦЬКИЙ, головний тренер ВК "Сокіл".

Фото Володимира Гука.

 

   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.