Спортсмени зі Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу

Змагання серед чоловіків та жінок тривали у місті Пореч(Хорватія). У складі збірної України виступали представники Львівщини.

Олег Гічва також здобув срібло чемпіонату Європи. У фіналі вагової категорії 71 кг спортсмен зустрівся з представником Великої Британії, але в цьому бою поступився. Олег Гічва представляє СДЮСШОР №2. Його тренерами є Андрій Сальва та Ігор Нинич.

А також, вихованка СДЮСШОР №2 Соломія Линів виборола бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг.
Тренується Соломія під керівництвом Ігоря Нинича та Олексія Бариляка.

“Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді 2024 року. Наші спортсмени вибороли 22 медалі, з яких 8 «золотих», 8 «срібних» та 6 «бронзових»”, – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу 2024 року. Загалом наші спортсмени вибороли 22 медалі: