Інші види спорту

У Белзькій громаді відбулися змагання з волейболу між командами закладів освіти

22 лютого 2024 року на базі Стаївської гімназії імені Осипа Лещука були проведені змагання з волейболу між командами закладів освіти Белзької громади.

Подія відбулася у рамках спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – всеукраїнського проєкту, мета якого – збільшити кількість школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. Організатором змагань на рівні громади виступає відділ освіти і культури Белзької міської ради.

Волейбол – один із п’яти видів спорту (окрім баскетболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування), які включені у перелік даних змагань.

Приємно було усвідомлювати, що до нас завітала непроста шкільна молодь, а юнаки і дівчата, пріоритетом для яких є турбота про власне здоров’я, а вислів «бути у формі» у них підкріплений щоденними вправами, заняттями спортом та різноманітними активностями.

Змагання пройшли організовано, у рівній запеклій боротьбі команд, за чіткого і професійного суддівства з боку тренерів команд – вчителів фізкультури.

За результатами зіграних матчів КОМАНДА ДІВЧАТ Стаївської гімназії імені Осипа Лещука СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ змагань серед дівчат, а КОМАНДА ЮНАКІВ нашої гімназії здобула ПЕРШЕ МІСЦЕ серед команд хлопців. Обидві команди-переможці нагороджені великими «золотими» кубками змагань.

Вітаємо наших школярів із високим результатом, вітаємо тренера команд – вчительку фізкультури Гулич Ольгу Михайлівну. Бажаємо нашим учням завжди дружити із фізкультурою та спортом, встановлювати нові власні рекорди та підкоряти все вищі і вищі спортивні вершини!

Дякуємо суддівській команді за професіоналізм та чітку організацію змагань. А також хочемо відзначити, що ми раді були познайомитися із чудовими школярами із різних закладів освіти нашого округу.

Надіємося, що у день змагань наша учнівська молодь мала змогу одержати заряд позитиву та хороші емоції як від улюбленої гри, так і від спілкування з однолітками та друзями.

Голос Сокальщини на GoogleNews