Інші види спорту

У Дрогобичі визначили переможців фінальних змагань з бадмінтону

16 травня завершилися крайні змагання Шкільних спортивних ліг Дрогобицької міської територіальної громади сезону 2023-2024 рр.

Це були фінальні змагання з бадмінтону серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти. На змагання було заявлено 12 команд нашої громади:
– Ліцей № 3 ім.В.Чорновола
– Гімназія № 17
– Стебницька гімназія № 6 ім. героїв АТО
– Стебницька СЗШ № 18
– Ліцей № 2
– Снятинський НВК
– Верхньогаївський НВК
– Долішньолужецька СЗШ
– Рихтицька СЗШ
– Дережицька СЗШ
– Болехівська СЗШ
– Нижньогаївський НВК

Спортивне дійство, загалом, проходили в три етапи: внутрішні змагання серед учнів школи для формування команди закладу. Відтак півфінали, де команди були розділені на дві підгрупи, а також фінальні змагання, де прийняли участь переможці та призери серед хлопців з двох підгруп півфіналів та переможниці і срібні призерки серед дівчат з двох підгруп півфінальних змагань.

Кульмінаційні змагання відбувалися у спортивному залі Дрогобицького музичного фахового коледжу ім.В.Барвінського (директор Юрій Чумак) – тож впродовж двох днів школярі боролись за право носити звання чемпіона шкільних спортивних ліг Дрогобицької міської територіальної громади з бадмінтону 2023-2024рр.

Переможцями серед дівчат стала команда Нижньогаївського НВК, друге місце посіла команда Рихтицької СЗШ, на третій сходинці команда Стебницької гімназії № 6 ім.Героїв АТО.

Серед хлопців місця розподілилися наступним чином:
– 1-е місце – Стебницька СЗШ № 18
– 2-ге місце – Ліцей № 2
– 3-тє місце – Рихтицька СЗШ

Переможці та призери були нагородженні кубками та іншими подарунками у вигляді спортивного інвентаря для занять цим видом спорту.

Голос Сокальщини на GoogleNews