Головна / Інші види спорту / Вдалі виступи соколян

Вдалі виступи соколян

Хороших результатів досягли вихованці відділення волейболу ДЮСШ “Соколяни” у чемпіонатах Львівщини. Першими стартували учні старшої вікової групи 1999 р. н., які впевнено перемогли всіх суперників з рахунком 3:0 і стали чемпіонами області.

Також учні 1999 р. н. захищали честь Сокальщини на XXV спортивних іграх Львівщини. Вихованці тренера Романа Плетінки впевнено перемогли всі команди з рахунком 3:0, посівши перше місце. На другому –  волейболісти Турківського району, третьому – Бродівського.

Зауважу, що учні цього віку шість разів ставали чемпіонами Львівщини, не програвши жодної гри. А в чемпіонаті України “Дитяча ліга” в своєму віці були шостими. Це вихованці спортивної школи “Соколяни” – Роман Савчук, Олександр Когут, Денис Поліскевич, Сергій Гулявський, Марко Кантор, Назарій Гук, Віталій Чугай, Роман Лазорик, Юрій Грабець.

А в Жидачеві проходив чемпіонат Львівщини з волейболу серед учнів 2000 р. н. Вихованці тренера Сергія Кожана – Назарій Крищук, Юрій Закорчевний, Віталій Демчук, Костянтин Вудкевич, Валентин Кулик, Назарій Литвинчук, Олександр Климчук впевнено провели ігри, перемігши всіх суперників з рахунком 3:0 і повернулись на Сокальщину чемпіонами області.

Трьох вихованців нашої школи, учасників Чемпіонату України “Дитяча ліга”, запросили на навчання в училища фізичної культукри Києва – Романа Савчука і Валентина Улиняка та Дніпропетровська – Юрія Закорчевного.

Чемпіонат серед учнів 2001 р. н. проходив у Львові. В своїй підгрупі учні нашої школи посіли друге місце, а у фінальній частині здобули бронзові нагороди.

Завершували чемпіонат Львівщини у цьому навчальному році учні 2002 р. н. У спортивні залі ДЮСШ “Соколяни” вихованці тренера Олександра Токажа показали хорошу гру, і вперше стали чемпіонами Львівщини у своїй віковій групі. Це учні нашої школи Владистав Підкіпняк, Данило Боліжук, Тимофій Знак, Владислав Лехан, Юрій Черній, Тарас Будник, Павло Мороз, Станіслав Новосад, Назар Топорівський, Олександр Ксенюк.

У п’яти чемпіонатах вихованці нашої школи здобули чотири перших та одне третє місця, з чим ми їх й вітаємо. Так тримати!

Василь МАТВІЙЧУК, заступник директора ДЮСШ “Соколяни”.  

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!