Головна / Інші види спорту / В Червонограді відбувся обласний зимовий чемпіонат з плавання серед юнаків

В Червонограді відбувся обласний зимовий чемпіонат з плавання серед юнаків

26-27 лютого у Червонограді в 25-м басейні на базі Червоноградського ДЮСШ №2 відбувся Зимовий чемпіонат Львівської області серед юнаків

У цих змаганнях взяли участь 112 учасників, команди: ДЮСШ №9, ДЮСШ №9-СК “ВОДАН” (Львів), дві команди ДЮСШ №2 (Червоноград), дві команди КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, дві команди Аквапарк “Пляж”, Миколаївська ДЮСШ, Дрогобицька ДЮСШ, СК “Три ЛЕВИ”.

В індивідуальних номерах програми медалями та дипломами були нагороджені:

🏊‍♂️Дарина Бабієчко – І місце на дистанції 100м н/с, І місце на дистанції 50м н/с, ІІ місце на дистанції 100м к/п, І місце на дистанції 200м н/с
Вихованка (ДЮСШ №9), тренер Степан Гула
🏊‍♂️Тетяна Гірак – ІІ місце на дистанції 100м н/с, ІІІ місце на дистанції 50м н/с, ІІІ місце на дистанції 100м к/п, ІІІ місце на дистанції 200м н/с
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Юрій Ткач
🏊‍♂️Анастасія Демчина – ІІІ місце на дистанції 100м н/с
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Ілля Фесуненко – І місце на дистанції 100м н/с, І місце на дистанції 50м в/с, І місце на дистанції 200м в/с, І місце на дистанції 100м в/с
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Андрій Копетчак
🏊‍♂️Гліб Шумілов – ІІ місце на дистанції 100м н/с, І місце на дистанції 400м к/п, І місце на дистанції 100м к/п, І місце на дистанції 200м н/с
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Ольга Логовська
🏊‍♂️Олександр Лукавецький – ІІІ місце на дистанції 100м н/с, ІІ місце на дистанції 400м к/п, ІІІ місце на дистанції 200м в/с, ІІ місце на дистанції 200м бат
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Софія Лесняк – І місце на дистанції 400м в/с, І місце на дистанції 400м к/п, І місце на дистанції 200м в/с, І місце на дистанції 800м в/с
Вихованка (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Данило Филипів – І місце на дистанції 400м в/с, ІІ місце на дистанції 100м бат, ІІ місце на дистанції 200м в/с, І місце на дистанції 800м в/с
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Тетяна Ромашко
🏊‍♂️Тімур Поляков – ІІ місце на дистанції 400м в/с, ІІ місце на дистанції 800м в/с
Вихованець (КДЮСШ ім. Ю.Кутенка), тренер Любов Карпа
🏊‍♂️Вячеслав Колтаков – ІІІ місце на дистанції 400м в/с, ІІ місце на дистанції 50м бат, І місце на дистанції 200м бат
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Яна Гавура – І місце на дистанції 50м в/с, ІІ місце на дистанції 50м н/с, ІІ місце на дистанції 200м в/с, І місце на дистанції 100м в/с
Вихованка (ДЮСШ №9), тренер Степан Гула
🏊‍♂️Єлізавета Баличева – ІІ місце на дистанції 50м в/с, ІІ місце на дистанції 200м к/п, ІІІ місце на дистанції 200м в/с, ІІ місце на дистанції 100м в/с
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Юля Крижанівська – ІІІ місце на дистанції 50м в/с, І місце на дистанції 100м бат, І місце на дистанції 50м бат
Вихованка (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Святослав Стахурський – ІІ місце на дистанції 50м в/с, І місце на дистанції 100м бат, І місце на дистанції 100м брас, І місце на дистанції 50м брас
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Данило Чура – ІІІ місце на дистанції 50м в/с, ІІІ місце на дистанції 100м в/с
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Степан Гула
🏊‍♂️Оксана Паращук – І місце на дистанції 200м к/п, І місце на дистанції 200м брас, І місце на дистанції 100м к/п, ІІ місце на дистанції 200м н/с
Вихованка (Аквапарк “Пляж”), тренер Андрій Копетчак
🏊‍♂️Марта Вашкір – ІІІ місце на дистанції 200м к/п
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Світлана Абдулаєва
🏊‍♂️Дмитро Бондар – І місце на дистанції 200м к/п
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Маркіян Борисенко – ІІ місце на дистанції 200м к/п
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Ольга Логовська
🏊‍♂️Дмитро Филипів – ІІІ місце на дистанції 200м к/п
Вихованець (СК “Водан”), тренер Тетяна Ромашко
🏊‍♂️Артем Мончін – І місце на дистанції 50м н/с, ІІ місце на дистанції 200м н/с
Вихованець (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Юрій Ткач
🏊‍♂️Артем Бокарев – ІІ місце на дистанції 50м н/с
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Ольга Логовська
🏊‍♂️Максим Чернокоз – ІІІ місце на дистанції 50м н/с
Вихованець (СК “Водан”), тренер Степан Гула
🏊‍♂️Олена Козак – ІІ місце на дистанції 200м брас, І місце на дистанції 100м брас, І місце на дистанції 50м брас
Вихованка (ДЮСШ №9), тренер Степан Гула
🏊‍♂️Вікторія Доценко – ІІІ місце на дистанції 200м брас, ІІ місце на дистанції 100м брас
Вихованка (КДЮСШ ім. Ю.Кутенка), тренер Анжела Ястрамська
🏊‍♂️Данило Приймак – І місце на дистанції 200м брас, ІІ місце на дистанції 100м брас, ІІ місце на дистанції 50м брас
Вихованець (ДЮСШ №9), тренер Тетяна Ромашко
🏊‍♂️Остап Біляк – ІІ місце на дистанції 200м брас, ІІІ місце на дистанції 100м брас
Вихованець (Миколаївська ДЮСШ), тренер Володя Івать
🏊‍♂️Михайло Телішевський – ІІІ місце на дистанції 200м брас
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Марта Вашків – ІІ місце на дистанції 100м бат
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Світлана Абдулаєва
🏊‍♂️Володимир Берладим – ІІІ місце на дистанції 100м бат, ІІІ місце на дистанції 100м к/п, ІІІ місце на дистанції 50м брас
Вихованець (КДЮСШ ім. Ю.Кутенка), тренер Любов Карпа
🏊‍♂️Дмитро Бондар – ІІІ місце на дистанції 400м к/п
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович
🏊‍♂️Остап Романчук – ІІ місце на дистанції 100м к/п, І місце на дистанції 50м бат, ІІ місце на дистанції 100м в/с
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Андрій Копетчак
🏊‍♂️Маргарита Романькова – ІІІ місце на дистанції 100м брас, ІІ місце на дистанції 50м брас
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Олександр Ігнатенко – ІІ місце на дистанції 50м бат
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Ірина Гришканич – ІІІ місце на дистанції 50м бат
Вихованка (КДЮСШ ім. Ю.Кутенка), тренер Любов Карпа
🏊‍♂️Віталій Тхір – ІІІ місце на дистанції 50м бат
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Остап Бойко – ІІІ місце на дистанції 200м н/с
Вихованець (СК “Водан”), тренер Ольга Логовська
🏊‍♂️Анастасія Демчина – ІІІ місце на дистанції 50м брас
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Оксана Баличева
🏊‍♂️Влад Винницький – ІІІ місце на дистанції 200м бат
Вихованець (СК “Водан”), тренер Тетяна Ромашко
🏊‍♂️Вікторія Романовська – ІІІ місце на дистанції 100м в/с
Вихованка (ДЮСШ №2 Червоноград), тренер Сергій Абдулаєв
🏊‍♂️Максим Оліярник – ІІІ місце на дистанції 800м в/с
Вихованець (Аквапарк “Пляж”), тренер Марія Івашкевич та Сергій Стецькович

Кубками були нагороджені:
🏆I місце – 1-а команда Аквапарк “Пляж” (Львів)
🏆II місце – команда ДЮСШ №9 (Львів)
🏆III місце – 1-а команда ДЮСШ №2 (Червоноград)

Львівська обласна Федерація плавання. Відокремлений підрозділ ФПУ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!