В Сокалі пройшов турнір з футзалу серед підприємств

У спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» пройшов турнір з футзалу серед підприємств, організацій та установ, присвячений Дню Соборності України. В змаганнях взяли участь 12 команд, які були поділені на дві підгрупи. В групі «А» змагались команди «Датського текстилю1», районної ради, «Лісовик» (Горбків), Сокальського РЕМ, міської ради та райдержадміністрації. В групі «В» – «Освіта», «Датський текстиль2», «Пляж», податкова, ВК47 та ФСК «Сокаль».

Після попередніх ігор в групах до фінальної частини турніру увійшли команди «Датський текстиль1» (на фото вгорі справа), райдержадміністрації (на фото внизу), «Освіта» (на фото вгорі зліва) та «Пляж». За третє місце змагались команди «Пляж» та райдержадміністрації. З рахунком 4:2 перемогу вибороли копуни райдержадміністрації, які й посіли третє місце. А у фінальному поєдинку зустрілись «Датський текстиль1» та «Освіта». В цікавій та напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогли освітяни, вони стали переможцями турніру.

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА, їх вручив начальник відділу Ярослав Тарасюк. Визначено і кращих гравців турніру. Ними стали Іван Давидов з команди «Пляж», Андрій Любий з райдержадміністрації, Євген Борнак («Освіта»), Назарій Заморський («Датський текстиль»).

Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».