Важкоатлети Львівщини вибороли командні нагороди чемпіонату України

На Закарпатті цими днями відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років та Відкритий Всеукраїнський турнір з важкої атлетики на підтримку ЗСУ серед спортсменів 13-14 років. За нагороди боролись представники 15 областей України.

На чемпіонаті вдало виступили команди Львівщини. Команди хлопців та дівчат вибороли срібло у загальному заліку. Серед дівчат перемогу виборола команда Волині, а бронзу вибороли важкоатлетки Луганської області. Серед команд хлопців з незначним відривом від команди Львівщини перемогу в останній день вибороли важкоатлети з Донецької області, а на третій позиції — хмельниччани.

Серед дівчат результативно виступила Марія Куц, яка виборола срібні нагороди у ривку, поштовху та сумі двоборства. З результатом 112 кг у двоборстві у ваговій категорії до 45 кг вона вперше виконала норматив майстра спорту України.

Три бронзові нагороди у скарбничку Львівщини принесла Софія Мулик у ваговій категорії до 76 кг. Бронзу у поштовху у ваговій категорії до 64 кг виборола Вікторія Ткаченко, а у ривку та поштовху вона фінішувала на 4 позиції.

Діана Гомель у ваговій категорії до 45 кг завершила свій виступ на 5 місці. Усі спортсменки зі Львова.

Серед хлопців чемпіоном України став Андрій Лишега з Жидачева, який також здобув золото у ривку на 70 кг, поштовху 90 кг і з сумою двоборства 160 кг. Він також вперше виконав норматив майстра спорту України у ваговій категорії до 49 кг. Три срібні нагороди у цій же ваговій категорії виборов львів’янин Юрій Болозовський.

Також три срібла виборов Микола Кушнірук з Городка у ваговій категорії до 55 кг.

У ваговій категорії до 61 кг за крок до п’єдесталу фінішував Микола Керетивчин з Борислава. У десятку найкращих увійшов і Андрій Малоросіянцев з Жидачева.

Бронзову нагороду у ривку на 94 кг виборов Сергій Лишега у ваговій категорії до 67 кг. У сумі двоборства жидачівський атлет фінішував за крок до п’єдесталу.

Бронзу у сумі двоборства виборов важкоатлет з Городка Ярослав Андрусишин у ваговій категорії до 89 кг. Четвертим фінішував Віталій Пенцарський з Борислава у ваговій категорії до 96 кг. На 7 позиції завершив свій виступ жидачівський важкоатлет Дмитро Токарчик у ваговій категорії до 73 кг.

У Відкритому турнірі переможцем став львів’янин Віталій Сорока у ваговій категорії до 55 кг. Тут же бронзу виборов Маркіян Мочерад. Марія Микитишин посіла 5 особисте місце у ваговій категорії до 49 кг. На 7 позиції фінішував Ярослав Добрянський у ваговій категорії до 55 кг.