Інші види спорту

Відбувся другий етап змагань з баскетболу серед учнів Дрогобицької громади в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

23 лютого в Дрогобицькій міській територіальній громаді завершився 2-й етап змагань з баскетболу серед учнів навчальних закладів загальної середньої освіти в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Минулого року в нашій громаді було запроваджено пілотний проект «Шкільні спортивні ліги Дрогобицької територіальної громади» під гаслом «Ми обираємо спорт» із 4-х видів спорту, де був присутній і баскетбол.

Цьогоріч Дрогобицька громада долучилася до всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч шкільні ліги», де змагаються учні старших класів за право продовжувати  боротьбу в наступних етапах змагань та виборюватимуть перемогу на всеукраїнському рівні.

У ці дні в просторому залі ДЮСШ відбувся завершальний етап змагань з баскетболу серед юнаків та дівчат.

Переможцями проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед юнаків стала команда Ліцею №1 ім.І. Франка, серед дівчат команда Ліцею № 2. Ці команди будуть продовжувати боротьбу в всеукраїнському проекті на районних змаганнях, відтак обласних.

Голос Сокальщини на GoogleNews