Інші види спорту

Волейболісти Львівщини пройшли далі у перших шкільних змаганнях матчів фінального етапу Шкільних ліг

У Києві розпочалася фінальна частина наймасштабніших учнівських змагань «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

Нагадаємо, що найсильніші команди з областей змагаються у п’яти видах спорту: волейболі, футзалі, баскетболі, спортивному орієнтуванні та черліденгу. Вже відбулися перші поєдинки.

Волейбол серед юнаків: команда Львівщини – Сокальська ЗОСШ І-ІІІ ст. №2 (Червоноградський р-н)з рахунком 2:0 перемогла суперників з Мультипрофільного ліцею Олександрії (Кіровоградщина). Завтра хлопці зіграють матч за вихід в 1/4 фіналу зі школярами Южноукоаїнського ліцею №3 (Миколаївщина).

Волейбол серед дівчат: Команда Стрийського ліцею з рахунком 2:0 перемогла суперників з Житомирського ліцею №27. Дівчата автоматично потрапили до 1/4 фіналу, але наразі ще невідомо з ким вони зіграють. Наступний матч запланований на 15 червня.

Футзал: школярі Львівської загальноосвітньої школи №29 поступилася команді Полтавського спортивного ліцею з рахунком 3:4 та, на жаль, припиняють участь у змаганнях.

Баскетбол: команда Самбірського ліцею ім. Андрія Чайковського програла команді Дніпровської СЗШ №15 з рахунком 34:89 і теж, на жаль, припиняє виступи у змаганнях.

«Дякуємо нашим школярам за цікаві поєдинки та вболіваємо далі. Окрім юнацької та дівочої команд з волейболу, тримаємо кулаки за команди зі спортивного орієнтування (14-15 червня) та черліденгу (16 червня),» – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews