Інші види спорту

Усе почалось з дитячої мрії: видатні спортсмени Львівщини поділились спогадами з нагоди свята

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей управління молоді та спорту Львівської ОДА  підготувало соціальний відеоролик про перші перемоги, поразки, медалі та амбітні мрії з дитинства титулованих спортсменів Львівщини

Героями сюжету стали каратист Станіслав Горуна, веслувальниця Анастасія Горлова, борець Юрій Ідзінський та легкоатлетка Орися Дем‘янюк.

«Коли я був малий, у мене зародилась мрія стати чемпіоном. Я сильно прагнув цього, щоденно йшов на тренування. Коли здобув першу медаль на місцевих змаганнях у Винниках, вже не міг зупинитись: в очах запалав той вогник, я захотів перемагати ще й ще», – поділився віцечемпіон Європи з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ідзінський.

Чемпіонка Європи з веслування на байдарках та каное, бронзова призерка чемпіонату світу Анастасія Горлова каже, що безцінними у перемогах для неї є усмішки, обійми, радість рідних та близьких.

«Коли я тільки становився як спортсмен, на змагання завжди запрошувались найкрутіші спортсмени до підняття прапору. Я завжди ними захоплювався, думав, як це круто бути на їх місці. І ось нещодавно, коли вже я піднімав прапор України, пригадав собі це і зловив себе на думці «О, тепер вже я тут», і це дуже класне відчуття», – розповів Станіслав Горуна, чемпіон Європи з карате, переможець Всесвітніх та Європейських ігор, бронзовий призер чемпіонату світу.

Думати, аналізувати, щоденно працювати, вірити у свої сили – такі поради дали чемпіони усім дітям, хто займається спортом та мріє про золото.

«Ставте перед собою маленькі цілі, але щоденно. Такими невеликими кроками ви зможете якісніше виконувати роботою над собою та досягнути вершини у майбутньому», – наголошує багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики Орися Дем‘янюк.

Відео можна переглянути за посиланням на ютуб-каналі управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews