Юна турківчанка перемогла на чемпіонаті України з шашок

В Івано-Франківську днями відбувся чемпіонат України з шашок-64.

Львівщину на цих змаганнях представили шашкісти з Яворівщини та Турківщини. Декому з них вдалось вибороти навіть золоті нагороди.

Зокрема, чемпіонкою стала дев’ятирічна Софія Леневич з Турки. Вона здобула 6 перемог над спортсменками з Києва, Вінницької, Житомирської, Миколаївської та Харківської областей і, зігравши внічию з другою представницею Вінниччини Аліною Валюк, набрала 13 очок з 14 можливих. Відтак вона впевнено посіла перше місце та стала чемпіонкою України в категорії «Юні надії до 10 років».

Згодом Софія до золотої медалі в швидкій грі додала срібну в блискавичній грі серед дівчат до 10 років. А Соломія Крецул здобула срібну медаль серед дівчат до 16 років. тренуються спортсменки у ДЮСШ «Юність». Опановувати мистецтво гри у шахи їм допомагає Богдан Москаль.

У швидкій грі збірна команда Львівщини посіла друге командне місце після Дніпропетровської області, яка останніми роками є лідером з розвитку шашок в Україні. А у блискавичній грі кияни зуміли випередити Львівщину, однак наша команда впевнено посіла третє командне місце.