Золото для Львівщини на Чемпіонаті України з біатлону здобула Вероніка Шевчик

Сьогодні, 28 січня, на навчально-спортивній базі “Тисовець” відбулися спринтерські гонки на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів і юніорок. Чудову перемогу у змаганні юніорок здобула представниця Львівщини, 17-річна Вероніка-Рома Шевчик.

Наша спортсменка не допустила жодного промаху на двох вогневих рубежах і на 7,6 сек. випередила найближчу конкурентку, набагато досвідченішу Оксану Москаленко з Київщини. Третє місце посіла Лілія Стеблина з Києва.

Вчорашніх тріумфаторок індивідуальної гонки сестер Юлію та Олену Городних сьогодні підвела стрільба. Олена фінішувала 9-ю (4 промахи), а Юлія – 16-ю (7 промахів).

Додамо, що усі названі біатлоністки Львівщини є вихованками Новояворівської дитячо-юнацької спортивної школи “Янтар” і Львівського обласного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту.