Листи до редакції

34 роки тому на вежі Дрогобицької Ратуші вперше замайорів український прапор

Сьогодні, 2 квітня, минає 34-та річниця з дня урочистого підняття державного стягу України у Дрогобичі.

Це був час становлення української незалежності, а Дрогобич став одним із перших міст України, які висловили чітку державницьку позицію та першими підняли синьо-жовту символіку незалежної та соборної української держави.

До історичної події був причетний практично увесь склад депутатів першого демократичного скликання, під керівництвом першого міського голови Мирослава Глубіша, які прийняли відповідне рішення на сесії міської ради.

Під синьо-жовтим прапором свободи дрогобичани назавжди вписали себе в історію України, як невід’ємна складова великої української нації.

Сьогодні, з нагоди відзначення важливої для міста історичної дати, у Дрогобицькому храмі св. Апостолів Петра і Павла, відбулась подячна літургія, під час якої освятили український стяг. Згодом знамено урочисто підняли на флагштоці міської Ратуші.

Підняття українського прапора здійснили перший міський голова Дрогобича Мирослав Глубіш, спільно з депутатами І демократичного скликання.

Участь у заході взяли – діюче керівництво громади, небайдужі мешканці та гості міста, які після підняття прапора спільно виконали гімн України на центральній площі міста.

Також сьогодні, дрогобичан та гостей міста запрошують пригадати державотворчі події 34-річної давнини, послухати спогади очевидців та переглянути світлини того часу.

Захід відбудеться о 16:30 у бібліотеці ім. В’ячеслава Чорновола в Дрогобичі.

Голос Сокальщини на GoogleNews