Листи до редакції

56 дітей-сиріт перебуває на обліку Сокальської міської ради

На обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відділу «Служба у справах дітей» Сокальської міської ради перебуває 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них під опікою та піклуванням громадян – 44 дітей, в прийомних сім’ях – 2 дітей, в дитячих будинках сімейного типу – 7 дітей, під опікою ліцею – 1 дитина, в державних закладах – 2 дітей.

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

Підлягають усиновленню – 10 дітей. На території Сокальської громади функціонує 3 прийомних сім’ї в яких виховується 4 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей-сиріт.

Працівником відділу було здійснено відвідування 2 сімей в яких проживають усиновленні діти у м.Сокаль з метою обстеження умов проживання та виховання дітей.

Відділом опрацьовано та подано у Львівський обласний центр соціальних служб пакет документів потенційного кандидата у патронатні вихователі та потенційного кандидата в опікуни, піклувальники для проходження курсу навчання з підготовки патронатних батьків та опікунів, піклувальників.

На обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах знаходиться 69 дітей (36 дітей з неблагополучних родин, 32 дітей, які зазнали насильства в сім’ї, 1 дитина, яка перебуває в конфлікті з законом).

Відділом «Служба у справах дітей» Сокальської міської ради спільно із КУ «ЦНСП» Сокальської міської ради та старшим інспектором сектору ювенальної превенції Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області було здійснено відвідування 2 неблагополучних сімей, які проживають у с.Забужжя, с.Войславичі. Членами комісії було проведено бесіди з батьками щодо формування сімейних цінностей, популяризації здорового способу життя, відповідальності за життя, здоров’я, безпеку дітей, про належний догляд за дітьми, забезпечення дітей необхідним харчуванням, одягом, піднімають питання здобуття дітьми освіти.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.