Листи до редакції

Чемпіони світу з кульової стрільби отримали грошові премії від громади Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з львівськими спортсменами Павлом та Юлією Коростильовими, які вибороли медалі на чемпіонаті світу з кульової стрільби в Єгипті. За їхні здобутки мер Львова вручив їм від громади міста премії.

«Від імені громади міста Львова хочу подякувати вам за вашу працю для нашого міста, для країни. Завдяки вашим перемогам наш український стяг піднімається над п’єдесталом», – сказав Андрій Садовий.

Так, Юлія Коростильова отримала сертифікат на 48 тисяч гривень, Павло Коростильов – на 50 тисяч, а їх тренер Сергій Коростильов – на 98 тисяч.

Окрім того, Андрій Садовий подарував нагрудний прапорець України Руслану Сенику, керівнику Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ-СКА, де тренуються спортсмени.

Нагадаємо, Павло Коростильов здобув аж 4 медалі:

· «золото» у вправі МП-10 (стрільба зі стандартного пістолета на 25 метрів);

· «срібло» у командній першості зі стрільби з швидкісного малокаліберного пістолета на 25 метрів;

· «бронзу» у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів) і у змішаній парі (стрільба зі стандартного пістолета на 25 метрів).

Також Павло виборов ліцензію на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

Юлія Коростильова разом з полтавським колегою стали чемпіонами світу у змаганнях змішаних пар (швидкострільний пістолет на 25 метрів).

Голос Сокальщини на GoogleNews