Листи до редакції

Електросамокати Bolt повертаються на вулиці Львова

Новий сезон прокату стартує у Львові з 28 квітня. Орендувати електросамокати Bolt можна буде за зниженими тарифами

У квітні 2022 року компанія Bolt прийняла рішення відновити прокат електросамокатів у місті під час воєнного стану. Зараз у Львові спостерігається підвищене навантаження на транспортну інфраструктуру, оскільки до міста приїхала велика кількість внутрішньо переміщених осіб. До того ж електросамокати Bolt ще торік зарекомендували себе як популярний вид мікротранспорту для пересування на короткі відстані.

Починаючи з 28 квітня, львів’яни і гості міста зможуть використовувати електросамокати Bolt для здійснення поїздок. Щоб підтримати українців під час війни, Bolt відновлює прокат самокатів за зниженими тарифами: від 5 грн за розблокування та 1,5 грн за кожну хвилину користування транспортним засобом.

Нагадуємо, що у Львові діє обмеження швидкості пересування на електросамокаті до 20 км / год. Перед першою поїздкою обов’язковим є інструктаж із безпечної експлуатації самоката. Встановивши режим новачка, користувач може самостійно обмежити швидкість свого пересування до 15 км / год. У додатку Bolt також позначено міські зони, де заборонено їздити на електросамокаті.

«Електросамокати стали невід’ємною частиною транспортної системи багатьох міст. Тож це дуже позитивно, що електросамокати Bolt повертаються на вулиці Львова. Вони допомагають розвантажити трафік, а швидке й зручне пересування містом завжди було одним із наших пріоритетів. Також разом із командою Bolt ми розробляємо можливі варіанти співпраці з міськими інспекторами з паркування, аби вони мали змогу швидко та легко пересуватися містом за допомогою електросамокатів», — зауважив Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

«Поїздки на електросамокатах — це комфортний спосіб пересування, що має неабияке значення в поточних реаліях. Цей екологічний і легкий у керуванні вид транспорту суттєво підвищує мобільність населення. Також нагадуємо, що з 7 квітня сервіс прокату електросамокатів Bolt став доступний і в Києві», — наголосив керівник напряму з розвитку шерінґових сервісів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.