Листи до редакції

Львівські лікарі допомогли жінці вперше побачити своїх донечок

Спеціалісти лікарні св. Луки Першого медоб’єднання Львова, завдяки підтримці благодійників, виконали операцію, після якої пацієнтка із Донецька отримала змогу побачити світ і трьох власних дітей. Наталя втратила зір під час вагітності і багато років мріяла побачити своїх донечок. До втручання лікарів катаракта очей загрожувала жінці пожиттєвою сліпотою.

Коли лікарі зняли з очей Наталі пов’язки, вона проплакала годину. Жінка затуляла очі від яскравого світла і не могла повірити в те, що бачить найрідніших. Діти і чоловік плакали разом з нею.

«Наталя почала втрачати зір ще у дитинстві. Діагноз «вроджена катаракта обох очей» їй поставили у рідному Донецьку. Народивши першу донечку, жінка ще бачила тіні та розрізняла яскраві кольори. А от під час вагітності другою – три роки тому – осліпла повністю.

Грошей на заміну кришталиків, які подарували б їй зір, родина не мала. Доньку Наталя змушена була пізнавати завдяки дотикам і запахам. В останню мирну ніч – 23 лютого – жінка народила ще одну дитину, яку теж ризикувала ніколи не побачити.

Однак евакуйована з дітками Наталя потрапила у правильне місце – до нашої лікарні. У відділенні офтальмології її не просто обстежили, а запропонували безоплатну операцію. Дороговартісні імпланти для жінки придбали благодійники», — розповідають у лікарні.

Наталя, мрія якої здійснилася, сьогодні проходить реабілітацію. Після повного одужання планує піти вчитися — хоче стати соціальним працівником і допомагати іншим.

«Жінка і весь наш колектив безмежно дякує всім, хто долучився до здійснення Дива! Вірте, мрії здійснються! Тим паче, коли у нас одна мрія на всіх», — наголошують у Першому медоб‘єднанні Львова.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.