Листи до редакції

Майбутній снайпер бригади «Лють» з Львівщини: Наша ціль – повернути захоплені загарбниками українські території

Бійці новоствореної об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» після завершення етапів конкурсного відбору проходять навчання з домедичної медицини, вогневої і тактичної підготовки.

Перед тим, як приступити до практичних навчань, добровольці успішно подолали всі етапи конкурсного відбору до штурмової бригади: тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, військово-лікарську комісію, перевірку рівня фізичної підготовки та співбесіду.

«Мені 24 роки, я свого часу проходив строкову службу в армії і коли довідався про набір в новостворену штурмову бригаду «Лють», відразу подав документи. Пройшов усі етапи відбору і приступив до практичних навчань. Моя майбутня спеціальність – снайпер, оскільки я маю відповідні якості – я спритний, витривалий, вмію концентруватись, влучно стріляю і маю навички, які отримав під час служби в армії. Наша спільна ціль – вибити ворога в найкоротший термін і повернути усі захоплені українські землі», – розповів доброволець підрозділу «Шумахер».

«Це перша на Львівщині навчальна група, яка приступила до практичних занять. Усі слухачі вмотивовані і цілеспрямовані, а викладачі намагаються визначити найкращі якості кожного майбутнього бійця і розвивати їх. Почали ми з основних дисциплін – це домедична, вогнева і тактична підготовка. У першу чергу ми вчитимемо бійців надавати домедичну допомогу собі – мова йде про кульві, ножові та уламкові поранення, далі – вести вогонь з основних видів зброї, які, безумовно, будуть необхідні під час виконання бойових завдань і тактична підготовка – робота в групах, зачистка приміщень і виконання комплексних завдань. В подальшому – навчатимемо й інших військових премудростей», – розповів т.в.о. начальника Тренінгового центру поліції Львівщини майор поліції Микола Копильчак.

«Коли розпочалось повномасштабне вторгнення росії в Україну, перша паніка минула і до мене прийшло розуміння, що необхідно робити щось для нашої перемоги. Хтось волонтерив, хтось донатив, хтось ліпив вареники, плів сітки, а я для себе вирішила – захищати державу і свою сім’ю зі зброєю в руках. У воєнкоматі мені відмовили, але коли людина чогось хоче по справжньому, весь світ допомагає їй. В Інтернеті я спочатку побачила оголошення про навчання з домедичної підготовки, яке пройшла, а потім – мені розповіли про набір у штурмову бригаду «Лють». На той час я вже була у складі добровольчого формування з захисту територіальної громади. В той самий день я скористалась цим шансом – заповнила анкету, мене запросили на відбіркові етапи, які я пройшла і зараз – навчання у тренувальному центрі. В нашій групі ми дуже згуртовані і я відчуваю дуже велику підтримку від своїх товаришів. У подальшому я планую сконценруватись на медицині, але це вже визначиться в процесі навчання», – розповіла Лариса Борщ, колишній спеціаліст-менеджер з персоналу і поки що єдина жінка-доброволець бригади «Лють».

Нагадаємо, об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – це воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка, призначений для відсічі та стримування збройної агресії проти України. Бригада «Лють» – це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. Формування бригади триватиме до 1 квітня. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews