Головна / Листи до редакції / Мер Червонограда вимагає від очільника Поліції Львівщини вибачитися перед активістами, які блокували російські вагони

Мер Червонограда вимагає від очільника Поліції Львівщини вибачитися перед активістами, які блокували російські вагони

«Мешканці розповідають, що о 7 ранку 5 спринтерів стояло у Великих Мостах, 2 – у В‘язовій. Чому, коли Ви приїхали туди, не покликали ініціатора заяви, щоб він переговорив з атовцями? Чому коли є багато таких інших проблем, наприклад, коли возять аргеліт, немає такого реагування?

Про звернення мера Червонограда Голосу Сокальщини повідомили у Червоноградській міській раді

То ми дочекались 5 років після Майдану, щоб тих хлопців, що захищали нас, лицем в каміння кидати?

Ви сказали, що це питання політичне і хай розгрібає міська влада. То тепер міська рада каже: поїдьте до тих людей і вибачтесь перед ними. Перед тими жінками, перед тими дітьми.

Якщо Ви справді офіцер, оцініть свої дії самі. Не чекайте, що буде розслідування.

Люди просять Вас – подайте у відставку з посади начальника поліції. Тому що на Львівщині не може бути, що поліція, за яку ми боролися, яка була з нами весь цей період, просто наших людей нищила», – звернувся міський голова Червонограда Андрій Залівський до очільника обласної поліції.

Нагадаємо, що на залізничній колії в місті Соснівка  атовці та активісти з початку вересня блокують вагони із російським вугіллям. Вчора 21 вересня біля Соснівки поліція розблоковує російські вагони за допомогою кийків. Поліція повідомила про те, що під час розблокування постраждало 8 поліцейських, інформації щодо постраждалих протестувальників поки немає. Згодом заарештованих активістів, які блокували російські вагони з вугіллям біля Соснівки,- відпустили.

Сокальська районна рада скликала позачергову сесію щодо силового розгону мирного протесту біля Соснівки

23 вересня місцева влада з Червонограда, Сокаля звернулася до керівників держави звільнити начальника Поліції Львівщини Василя Віконського

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!