Листи до редакції

На фасаді Загірочківської гімназії Ходорівської громади відкрили меморіальні дошки загиблим на війні Юрію Павлишину та Михайлу Шкірці

Герої не вмирають, вони залишаються з нами, допоки ми їх пам’ятаємо

14 січня на фасаді Загірочківської гімназії Ходорівської громади відкрили меморіальні дошки загиблим на війні Юрію Павлишину та Михайлу Шкірці, які свого часу навчались у цьому навчальному закладі.

На урочистій церемонії відкриття були присутні рідні загиблих, представники міської ради, педагоги й учні гімназії, мешканці села. З нагоди відкриття до односельчан звернулась староста Загірочківського старостинського округу Ярослава Семигинівська та заступник міського голови Ольга Мельник. Спогадами про загиблих героїв поділились дружина і мама Юрія Павлишина та сестра Михайла Шкірка.

Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих односельчан та всіх воїнів, які поклали своє життя у боротьбі за свободу і незалежність України.

Довідково

Юрій Павлишин – 1973 року народження, старший солдат, оператор відділення радіоелектронної боротьби військової частини А0998 24-ї бригади, загинув 16 квітня 2022 року у бою за Україну поблизу міста Попасна, Луганської області. Нагороджений пам’ятними відзнаками «Воля», «Завжди вірний», «Хрест Героя» (посмертно), орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Михайло Шкірка – 1992 року народження, із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був молодшим сержантом, командиром 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4821. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новосторівка Сватівського району Луганської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews