Листи до редакції

На Сокальщині підприємство не хоче сплатити орендну плату за землю пайовикам, які відмовилися з ним співпрацювати

4 жовтня, за ініціативи пайовиків, відбулася зустріч міського голови Сокальської громади Сергія Касяна з мешканцями села Перетоки

Десятки людей стурбовані ситуацією, яка склалася між власниками земельних паїв та орендарем – ТзОВ «Хлібодар». Пайовики обурені, бо згідно договору, орендар має чітко у визначений термін розрахуватися із людьми за землю, а досі цього не зробив.

Крім того, є багато орендодавців, в яких цьогоріч закінчився термін договору і люди не мають наміру його продовжувати. Натомість тим, хто не продовжує договір, не видають орендної плати і не розривають договору. Люди стурбовані, бо хочуть від недобросовісних орендарів забрати свою землю, яка належить їм – а її не віддають. Мешканці Перетік скаржилися, що дирекція ТзОВ «Хлібодар» не іде їм назустріч, не допомагає у вирішенні проблем у селі.

На жаль, на зустріч не приїхали представники від «Хлібодару»

Міський голова Сергій Касян зазначив: «Ми обов’язково зв’яжемось із керівництвом ТзОВ «Хлібодар» і повідомимо всі вимоги людей. Тут є правові відносини між людьми і орендарем, міська рада не є учасником цих правовідносин, але ми обов’язково будемо підтримувати людей, контролюватимемо, чи виплачена орендна плата, чи віддають людям, які хочуть розірвати договір, їхню землю. Якщо ж вимоги людей не будуть виконані, тоді кожен пайовик має право звернутися до суду».

Також під час зустрічі з мешканцями Перетік обговорили інші проблемні питання, які є у селі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.