Листи до редакції

На Яворівщині волонтерки від початку війни плетуть маскувальні сітки

У Яворівському районі жінки, чоловіки, діти, навіть внутрішньо переміщені особи об’єдналися у єдиній справі плетіння маскувальних сіток для захисників України.

Мешканці Новояворівської та Яворівської громади організували штаби, де десятки волонтерів приходять кожен день і плетуть маскувальні сітки, які допомагають нашим воїнам захиститися від ворога.

«Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну волонтерки плели 70 квадратних метрів на день, потім стало 20 квадратів. Кількість зменшилась, бо потрібно було розв’язувати проблему з основами, рибацькі та спортивні просто закінчилися, почали плести власні, слава Богу, хлопці допомагають з нитками, вчителі і небайдужі громадяни, просто не називаючи себе – з постіллю та фарбою» – розповідає волонтерка Діана

Крім цього, у штаби надходила гуманітарна допомога для виготовлення маскувальних сіток з Франції і Польщі.

Готові маскувальні сітки передають волонтерам, захисникам, які доставляють їх безпосередньо на потреби в гарячі точки на передову.

«Якщо хоч день ми не прийдемо сюди, то день не спокійний. Ми настільки привикли бути тут, робити потрібні речі, а ще коли ми бачимо відгуки наших захисників душу розриває від гордості за них. Не маємо права зупинятися, продовжуємо допомагати нашим хлопцям у боротьбі з ворогом держави терорист-росії” – діляться волонтерки

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.