Головна / Листи до редакції / Пасажирські перевезення : чи насправді пасажирські?

Пасажирські перевезення : чи насправді пасажирські?

Шкода, але чиновники в Україні не діють в інтересах наших громадян, хоча з наших податків вони отримують заробітну плату. В державі чомусь все замовчується: тихенько розподіляють фінансові потоки, тихенько призначають на посади, тихенько… Не виняток і розподіл пасажирських маршрутів. Чи бачив хто-небудь у нас міський чи міжміський автобус, якому не більше десяти років, з робочим кондиціонером?

Можна багато писати про неякісні послуги, які нам надають призначені підприємці, але й надалі нічого не зміниться. Мусимо змінитися ми – користувачі так званих транспортних засобів для перевезення людей. Маємо поважати, якщо не сусіда, то хоча б себе: навіщо пхатися до переповненої маршрутки, для чого ображатися один на одного і не вимагати від водія виконання його обов'язків? Панове, захищайте свої права, бо Європа до нас сама не прийде. Маленька перемога кожного з нас – це фундамент великого успіху. Лише коли ми будемо вимагати, щоб перевізник ставився до нас як до клієнта, – тільки тоді будемо їздити якісними дорогами, а не курсувати напрямками.

Як це між собою пов'язане? Щоб не бути голослівним, прошу тих можновладців, які не беруть безпосередньої участі в розподілі чи визначенні маршрутів – народного депутата п. Курпіля, депутатів Сокальської районної ради та всіх та всіх, хто читає це прохання – вирішити проблеми малих українців, а саме допомогти вплинути на горе-чиновників та змінити маршрут Львів-Сокаль, Львів-Червоноград таким чином, щоб вони курсували через автостанцію в м. Жовква. Здавалось би, дрібниця, а спробуйте дістатися районного центру, біля якого курсують маршрутки. Тим більше, що Жовква – проміжне місто, через яке курсують ці транспортні засоби, які перевозять людей. Раніше зупинка була по об'їзній м. Жовква, в аварійно-небезпечному місці без відповідного пішохідного переходу, але водії – і вони мають рацію – не хочуть там зупинятися. Тож треба їхати до будь-якого населеного пункту, розташованого на трасі Рава-Руська-Львів лише для того, щоб добратися до Сокаля чи Червонограда. Але і там не всі водії зупиняються, бо не хочуть витрачати час на одного пасажира. Хоча в Сокалі та смт. Жвирка зупиняються як в дозволених, так і в недозволених місцях. Наскільки видно з мапи руху маршруток, вони повинні зупинятись лише на автостанціях. Та у нас все робиться заради грошей і складається таке враження, що пасажир – це не клієнт, а ходячі гроші, а маршрутка – не автобус. Так є, на жаль, у нас в Україні.

Андрій Гавришко

м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!