Листи до редакції

Поліцейські Львівщини нагадують дітям, як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету

З метою запобігання надзвичайним ситуаціям за участю дітей співробітники ювенальної превенції поліції Львівщини відвідують освітні заклади та нагадують дошкільнятам та учням алгоритми дій у кризових чи небезпечних ситуаціях.

Прості дії рятують життя: поліцейські Львівщини нагадують дітям, як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету

Прості дії рятують життя: поліцейські Львівщини нагадують дітям, як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету

Зокрема, поліцейські пояснюють дітям правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.  Це можуть бути залишені без нагляду рюкзаки, сумки, згортки біля смітників або у місцях масового скупчення людей, а також дитячі іграшки,  предмети з прикріпленими до них мобільними телефонами, радіостанціями, акумуляторами, елементи військового призначення (патрони, боєприпаси). Діти повинні усвідомлювати: якщо звичні речі перебувають у незвичних місцях –  наприклад, іграшка на транспортній зупинці – її не варто чіпати.

При виявленні потенційно небезпечних предметів не можна торкатися їх руками, переміщувати. У жодному випадку не можна кидати знайдені набої чи інші вибухонебезпечні предмети в полум’я  – внаслідок цього ви можете отримати поранення, які загрожують життю та здоров’ю.

Натомість, слід негайно повідомити  про знахідку дорослих (батьків, вчителів, перехожих на вулиці), які мають відразу звернутися у поліції на оперативну лінію 102. Дочекавшись прибуття спеціалістів-вибухотехніків поліції Львівщини, слід вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

Також під час таких занять правоохоронці нагадують дітям Правила дорожнього руху та правила безпечної поведінки у побуті та школі, а також підвищують обізнаність дітей про безпеку у цифровому середовищі.

Прості дії рятують життя!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews