Листи до редакції

Шахтарі Львіввугілля візьмуть участь в попереджувальній акції протесту

18 грудня з 6 до 20.00 на вуглевидобувних підприємствах України відбудеться ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ з мітингами, ходами в шахтарських містах, в разі необхідності – з виїздами гірників до Києва.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Михайло Волинець.

Нагадаємо, що правоохоронці Львівщини задокументували факти використання праці шахтарів у особистих інтересах керівництвом шахт – декілька керівників шахт ДП «Львіввугілля» не за призначенням використовували працю підлеглих.

Бажання долучитися до боротьби з системними порушеннями трудового законодавства, з накопиченням зарплатних боргів, за майбутнє вугільної галузі виказали родини шахтарів, тому наразі неможливо підрахувати точну кількість учасників акції.

18 грудня дві зміни гірників не вийдуть у вибої, на шахтах всіх форм власності буде призупинено видобуток вугілля, щоб нагадати чинній владі, державним керівникам енергетичною, вугільною сферами про необхідність закрити існуючі зарплатні борги й не допустити нових, захистити Україну від енергетичної залежності з боку країни-агресора, розробити план виходу галузі з кризи та стратегію її розвитку на наступні роки, передбачати достатнє фінансове забезпечення підприємств у 2020 році.

Генеральний директор “Львіввугілля” повідомив : Розриви у виплатах заробітної плати на підприємстві складають 2-3 місяці

На підтримку шахтарського руху місцеві ради шахтарських міст та селищ направили на ім’я президента України звернення з вимогою не допустити знищення вугільної галузі та забезпечити енергетичну безпеку України.

Нагадаємо, що у Програмі розвитку вугледобувних підприємств Львівщини запропоновано: дві копальні Львіввугілля – перспективні, три – приватні, одна – неперспективна

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.