Листи до редакції

Сотні львів‘ян доєднались до акції «Біжу за «Азовсталь»

Ініціювала таку акцію Асоціація родин захисників «Азовсталі».

Учора, 23 липня, у різних куточках України відбувся забіг у межах спортивного флешмобу «Біжу за Азовсталь».

У Львові до акції долучились понад 200 людей. Допомагав в організації забігу Львівський обласний центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Родзинкою львівської акції став окремий дитячий забіг. Ще одна особливість цього пробігу полягала в тому, що замість стартового номера учасники мали наліпки з хештегом #RunforAzovstal, адже головою метою забігу було нагадати світу про героїзм захисників Маріуполя.

Серед тих, хто долав дистанції мама й сестра 26-річного захисника «Азовсталі» Святослава Сірого, який нині перебуває у російському полоні.

«Від забігу маю дуже позитивні враження. Я була вражена, що на підтримку наших рідних прийшло понад дві сотні людей. Учасники флешмобу не лише прийшли на спортивне дійство, а також оглянули виставку, поширили хештег #runforazovstal у соцмережах, а також активно купували різноманітні вироби, виручені кошти за які підуть на допомогу захисникам, які повернутися з полону. У забігу взяли участь також рідні Героїв Маріуполя. Вони, як і я відчули підтримку від небайдужих львів’ян і гостей міста, які доєднались до флешмобу. До слова, разом із мешканцями міста бігли також українці з багатьох міст України, зокрема і з Харкова та Донеччини», — ділиться враженнями сестра Дзвенислава Сіра.

Дівчина каже: дуже сподіваюся, що хлопці відчувають цю підтримку. Під час спілкування з багатьма рідними захисників, почула, що фото та відео з цих подій вони неодмінно покажуть хлопцям, коли ті повернуться з полону.

Голос Сокальщини на GoogleNews