Листи до редакції

У громаді на Львівщині переселенці сплели більше 125 маскувальних сіток

Дрогобицька громада з перших днів війни активно працює над підтримкою внутрішньо переміщених осіб та військових, які потребують допомоги. У громаді приділяють чимало часу на координацію зусиль мешканців та гостей міста у їх прагненні допомоги.

Так, у Народному домі імені Івана Франка жителі міста  та внутрішньо переміщені особи активно долучаються до плетіння необхідного спорядження для воїнів. Про це інформують у регіональному офісі «U-LEAD з Європою» у Львівській області.

До плетіння маскувальних сіток переселенці активно приєднуються й до сьогодні. Як повідомляють у громаді, переселенці сплели вже більше 125 маскувальних сіток та 15 військових кікімор. Забезпечували ними воїнів, а також і частини, які базуються на території Дрогобицької громади. На знак подяки за наполегливу працю Андрій Ковч, заступник міського голови Дрогобича, вручив вимушено переміщеним людям пакунки з гуманітарною допомогою.

Також у Дрогобицькій громаді триває робота над формуванням фонду житла для внутрішньо переміщених осіб.

«Задля цього акумульовано наявні ресурси та розпочато роботу в декількох напрямках: проводиться ремонт наявних приміщень гуртожитків та передача їх в комунальну власність, а також ведеться будівництво перших модульно-каркасних будиночків, які в перспективі мають стати складовою окремого мікрорайону для вимушених переселенців. Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради сформував рейтинговий список внутрішньо переміщених осіб, які претендують на отримання тимчасового житла у Дрогобицькій громаді. Чергу оновлюють щотижня, відповідно до поступлення нових заяв від ВПО», – йдеться у повідомленні на сайті громади.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Голос Сокальщини на GoogleNews