Листи до редакції

У львівському молодіжному просторі Pixlab з’явився новий чотирилапий працівник – переселенець із Харкова: історія порятунку Барні

У львівському молодіжному просторі Pixlab «працює» врятований із Харкова собака Барні. Його знайшла і прихистила операційна директорка мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Юліана Саврук. Вона розповіла історію чотирилапого переселенця, який знайшов свій новий дім у Львові.

Юліана побачила Барні в одному із каналів у Telegram, де публікують інформацію про всіх собак, які через війну росії проти України залишились без господарів. Дівчина побачила на фото маленького пса (хоча пізніше з’ясувалось, що це велика порода собак – тибетський мастиф) і вирішила його забрати із Харкова. Оскільки з перших днів повномасштабного вторгнення ворога Юліана займалась волонтерством, вона організувала автомобіль із гуманітарною допомогою в Харків і попросила водія привезти звідти Барні.

Коли пес приїхав, дівчина побачила в нього на ошийнику контакти його попередньої власниці.

«Я подзвонила цій жінці. Вона переїхала у Францію і не могла його забрати з собою. Я сказала, що забрала його собі, попросила розповісти про нього, про характер та звички. Жінка була дуже розчулена і плакала, що ми врятували її тварину, що вона має нову сім’ю», – згадує Юліана.

Чоловік Юліани спочатку був проти пса, адже зараз Барні – 1,4 роки і він вже важить 35 кілограмів, а може вирости і до 60. Дівчина думала, що їй доведеться віддати собаку комусь іншому, хто має приватний будинок, велику територію, але потім передумала, бо з перших днів дуже прив’язалась до Барні, а він – до неї.

«Я знаю, що багато хто думає, що зараз війна і нам всім не до того. Але тим ми й відрізняємось від російських окупантів, що дбаємо про домашніх улюбленців. Кожен врятований собака чи кіт є дуже щасливими, коли їх хтось любить. Я щиро рекомендую забирати їх собі», – каже дівчина.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews