Листи до редакції

У Львові біля лікарні на вулиці Пилипа Орлика облаштують додаткову парковку

Реконструкція вул. Пилипа Орлика на завершенні та незабаром буде відкрита для проїзду транспорту. Додатково, в межах реконструкції вулиці, буде облаштовано ще 62 паркомісця біля дитячої лікарні на вул. П. Орлика, 4. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет ЛМР.

«Відповідно до проєкту на вул. П. Орлика ми облаштували 100 паркомісць. Однак, побачили, що їх недостатньо, і машин там паркується більше. Відтак додатково буде облаштовано ще 62 паркомісця. Також тут облаштуємо доріжки для маломобільних груп і проведемо благоустрій біля дитячої лікарні», – пояснив Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєкт ремонту вул. Пилипа Орлика, на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2, розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2019 році.

Загальна вартість виконання робіт згідно з укладеним договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 74,8 млн грн.

Проєктом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.

Наступного тижня вулицю планують відкрити для руху транспорту.

Голос Сокальщини на GoogleNews