Листи до редакції

У Львові мерія просить пішоходів під час переходу неосвітлених вулиць вмикати ліхтарики чи одягати світловідбиваючий одяг

15 листопада, після масових обстрілів ворогом об’єктів критичної інфраструктури області, у Львові через відсутність електропостачання не працювали світлофори. Водії проявили неабияку тактовність і повагу під час керування авто. Натомість стала очевидною необхідність, щоб пішоходи бодай вмикали ліхтарики, адже їх може бути не видно на дорогах.

«Вчора (15 листопада) було приємно спостерігати, що на більшості перехресть, де не працювали світлофори і не було регулювальників, була проявлена повага водіїв один до одного. Велика подяка всім учасникам дорожнього руху! Однак є прохання до пішоходів. Шановні мешканці, якщо ви в темну пору доби виходите на вулицю, де нема освітлення, включіть ліхтарик на телефоні чи одягніть щось світловідбиваюче. Можуть їхати машини екстрених служб, військові чи хтось інший, і вас просто не бачити. Маємо максимально дбати один про одного», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Також мер закликав мешканців пам’ятати про необхідність зробити вдома запас води, мати ліхтарики, павербанки, теплий одяг, адже атаки по критичних об’єктах можуть продовжуватися.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews