Листи до редакції

У Потязі до Перемишля прикордонники викрили дев’ять псевдостудентів

Спробам незаконного перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками за документами про навчання за кордоном завадили прикордонники Львівського загону.

Дев’ятеро чоловіків, віком від 21 до 27 років, надали інспекторам прикордонного контролю документи про навчання у Польщі та Литві. Після перевірки прикордонники встановили, що документи – підроблені. Також у мобільних телефонах «студентів» охоронці кордону виявили повідомлення, які підтверджують фіктивність документів про навчання. Зокрема в листуваннях з «конторою незаконних подорожей» організатори просили рекомендувати їх послуги іншим. За попередніми даними вартість пакета документів сягала від 500 до 2 000 доларів США.

За фактами використання підроблених документів прикордонники поінформували правоохоронців, яким і передали псевдостудентів.

Додамо, що з 24 лютого охоронці держрубежу Львівського загону скерували до Нацполіції 310 повідомлень про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 385 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». За вчинення даного правопорушення 118 особам оголошено підозри, відносно 8 порушників винесено судові рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews