Листи до редакції

У Рудно запрацював будинок сімейного типу

Перший з початку повномасштабної війни. У Рудно запрацював будинок сімейного типу. Дванадцятий у Львівській громаді та перший, який відкрили після 2022-го року.

Новими господарями будинку сімейного типу стали двоє молодих батьків-вихователів та їхні семеро дітей – віком від 7 до 15 років. Батько Максим розповів, що свого часу його батьки також створили будинок сімейного типу і зараз там зростає 10 дітей-сиріт. А тепер вже він разом з прийомними дітьми обживається та вивчає своє нове помешкання.

Роботи чимало, адже і будинок, і подвір’я навколо – велике та просторе, де є місце і гойдалці, і батуту. Розташований будинок в центрі селища – неподалік дитячого садочка, ліцею та всієї цивільної інфраструктури, розповідають в офісі Львівської громади у Рудно.

Загальна площа будинку – 242 кв. м. Тут є чотири спальні, ігрова кімната, кімната для відпочинку, два санвузли, простора кухня та їдальня-вітальня, а також підвал-укриття. Усе – для безпечного та комфортного проживання дітей і їхніх батьків-вихователів.

Це приміщення родині надав благодійний фонд «Нові горизонти для дітей Україна» (США) на умовах безоплатного користування. Також подбав про нові меблі, техніку та облаштував територію.

Рішення про створення нового дитячого будинку сімейного типу прийняли на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради ще 30 травня.

«Немає нічого важливішого та ціннішого, аніж дитина, у якої є дім, де на неї чекають, люблять і дбають. Ми робимо усе, щоб таких домівок ставало якомога більше», – кажуть у ЛМР.

Голос Сокальщини на GoogleNews