Листи до редакції

У Волицькій школі на Яворівщині учні, педагоги та батьки спільно плетуть маскувальні сітки для Воїнів

Мешканці Яворівському районі продовжують працювати на перемогу України. Кожен на своєму місці робить все, аби допомогти нашим захисникам у боротьбі з російским ворогом.

Один із прикладом сильної волі та командного духу демонструють у Волицькому НВК. Адже плетіння маскувальних сіток для наших захисників стало невід’ємною частиною навчального процесу. Її виготовляють на уроках трудового навчання, технологіях, перервах, в позаурочний час, під час роботи гуртків.

До благодійної акції долучаються також і батьки. Плести сітку вчать один одного, в кого краще виходить. Плетіння сіток об’єднує всіх учасників навчально-виховного процесу  спільною роботою, яка наближає Перемогу. За два роки війни колектив відправив на передову понад 20 сіток.

Крім цього, весь шкільний колектив постійно долучається до проведення різноманітних благодійних акцій, збірок коштів на підтримку ЗСУ.

“Заради перемоги ми будемо наполегливо працювати та допомагати нашим мужнім Воїнам прогнати ворога з рідної землі і здобути омріяну перемогу та мир для українського народу”, – зазначають учні школи.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews