Листи до редакції

В Сокалі у чоловіків-переселенців перевірятимуть документи – з собою потрібно мати паспорт та військовий квиток

Також просять повідомляти про місця продажу алкогольних напоїв

Через велику кількість скарг, які надходять в Сокальську міську раду, голова громади Сергій Касян видав розпорядження про заборону поселення чоловіків-переселенців призовного віку без реєстрації у військоматі

Завдання чоловіків – захищати нашу Батьківщину, тому я видав розпорядлження про заборону послення чоловікі віком від 18 до 60 років на території нашої громади без реєстрації у військоматі, – повідомив у відеозвренні Сергій Касян.

Прибувши у Сокальську громаду, чоловіки зобов’язані протягом 24 годин з’явитися у військомат і записатися в ряди територіальної оборони або лав ЗСУ.

Після того, як чоловіки стали на військовий облік, потрібно зареєструватися у ЦНАП, як внутрішньо-переселена особа. Заборонено працівникам ЦНАП реєструвати чоловіків без довідки від військового комісара. Адреса ЦНАП у Сокалі – вул.Тартаківська, 11.

У вихідні дні, 12-13 березня, працівники Центру надання адміністративних послуг Сокальської міської ради реєструватимуть осіб, які приїжджають на територію Сокальської громади з 10.00 до 14.00год

Захищати батьківщину мають всі – без виключення, – продовжив Сергій Касян

Від сьогодні посилено перевірятимуть документи на території громади правоохоронці та військові. В ході перевірок чоловіки-переселенці зобов’язані надати паспорт а також документ, виданий військовим комісаріатом щодо постановки на облік та проходження медогляду. Чоловіків, які не придатні до військової служби будуть залучати до суспільно-важливих робіт у громаді.

За відмову ставати на військовий облік військовозобовязані переселенці нестимуть кримінальну відповідальність.

Також звертаються до мешканців всіх прав власності – вимагайте у чоловіків стати на облік у військомат.

Друга проблема – це продаж алкоголю

Якщо вам відомі будь-які факти, де продають алкогольні напої – відразу звертайтеся у поліцію. Там негайно відреагують на всі факти.

Слава Україні!

Голос Сокальщини на GoogleNews